KPTC2E18-11SCMA
Hua Hua
Tau Wae: KPTC2E18-11SCMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPTC2E18-11SCMA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC2E18-11SCMA
Tau Wae KPTC2E18-11SCMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4200 pcs Pepa Raraunga KPTC2E18-11SCMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC2E18-11SCMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -