KPTC1F18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPTC1F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC1F18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC1F18-32P
Tau Wae KPTC1F18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4974 pcs Pepa Raraunga KPTC1F18-32P.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC1F18-32P Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp