KPTC1E22-41S
Hua Hua
Tau Wae: KPTC1E22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC1E22-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC1E22-41S
Tau Wae KPTC1E22-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4929 pcs Pepa Raraunga KPTC1E22-41S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC1E22-41S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell