KPTC0F24-61PX
Hua Hua
Tau Wae: KPTC0F24-61PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Ngā Rauemi: KPTC0F24-61PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC0F24-61PX
Tau Wae KPTC0F24-61PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5463 pcs Pepa Raraunga KPTC0F24-61PX.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC0F24-61PX Whakatakotoranga X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp