KPTC0E22-41S
Hua Hua
Tau Wae: KPTC0E22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Ngā Rauemi: KPTC0E22-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC0E22-41S
Tau Wae KPTC0E22-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4036 pcs Pepa Raraunga KPTC0E22-41S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC0E22-41S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp and Solder Cup Rahi Hoapā 16 (14), 20 (27)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC0E22-41P-C-DZ-MB
KPTC0E22-41P-C-DZ-MB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 2195 pcs
Tikiake: KPTC0E22-41P-C-DZ-MB.pdf
RFQ
KPTC0E22-41P-D-DN
KPTC0E22-41P-D-DN
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 3453 pcs
Tikiake: KPTC0E22-41P-D-DN.pdf
RFQ
KPTC0E22-41S-D-DN
KPTC0E22-41S-D-DN
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Tikiake: KPTC0E22-41S-D-DN.pdf
KPTC0E22-41SW-C-DZ-MB
KPTC0E22-41SW-C-DZ-MB
Kaihanga: Cannon
Tikiake: KPTC0E22-41SW-C-DZ-MB.pdf
KPTC0E22-41PDMB
KPTC0E22-41PDMB
Whakaahuatanga: KPTC 41C 27#20 14#16 PIN RECP
Tikiake: KPTC0E22-41PDMB.pdf
KPTC0E22-41SDMB
KPTC0E22-41SDMB
Whakaahuatanga: KPTC 41C 27#20 14#16 SKT RECP
Tikiake: KPTC0E22-41SDMB.pdf
KPTC0E20-41SW-D-DN
KPTC0E20-41SW-D-DN
Tikiake: KPTC0E20-41SW-D-DN.pdf
KPTC0E22-41S-D-DZ-MB
KPTC0E22-41S-D-DZ-MB
Tikiake: KPTC0E22-41S-D-DZ-MB.pdf
KPTC0E20-41S-D-DN
KPTC0E20-41S-D-DN
Tikiake: KPTC0E20-41S-D-DN.pdf
KPTC0E22-41S-C-DZ-MB
KPTC0E22-41S-C-DZ-MB
Tikiake: KPTC0E22-41S-C-DZ-MB.pdf
KPTC0E22-41SW-D-DZ-MB
KPTC0E22-41SW-D-DZ-MB
Tikiake: KPTC0E22-41SW-D-DZ-MB.pdf
KPTC0E20-41S-C-DN
KPTC0E20-41S-C-DN
Tikiake: KPTC0E20-41S-C-DN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel