KPTC08F12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPTC08F12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 10PS INLINE RA
Ngā Rauemi: KPTC08F12-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC08F12-10P
Tau Wae KPTC08F12-10P Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 4314 pcs Pepa Raraunga KPTC08F12-10P.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-10
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC08F12-10P Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.043" (26.49mm)