KPTC06F14-12P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC06F14-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 12POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: KPTC06F14-12P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC06F14-12P
Tau Wae KPTC06F14-12P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 12POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4387 pcs Pepa Raraunga KPTC06F14-12P.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (4), 20 (8) Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa IKPTC06F14-12P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Waehanga Kaihanga KPTC06F14-12P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-12 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 12POS INLINE PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.185" (30.10mm)