KPTC02E20-41P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC02E20-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 41POS BOX MNT PIN
Ngā Rauemi: KPTC02E20-41P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC02E20-41P
Tau Wae KPTC02E20-41P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS BOX MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4839 pcs Pepa Raraunga KPTC02E20-41P.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp and Solder Cup Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa IKPTC02E20-41P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Waehanga Kaihanga KPTC02E20-41P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS BOX MNT PIN