KPT7A22-55SWEW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT7A22-55SWEW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT
Ngā Rauemi: KPT7A22-55SWEW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 991 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT7A22-55SWEW
Tau Wae KPT7A22-55SWEW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 991 pcs Pepa Raraunga KPT7A22-55SWEW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT7A2255SWEW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead; Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT7A22-55SWEW Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT Whakatauranga onamata 7.5A