KPT7A18-32PEX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT7A18-32PEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 32POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: KPT7A18-32PEX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT7A18-32PEX
Tau Wae KPT7A18-32PEX Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5381 pcs Pepa Raraunga KPT7A18-32PEX.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT7A1832PEX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead; Through Hole Waehanga Kaihanga KPT7A18-32PEX
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS JAM NUT PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock