KPT6F18-32S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT6F18-32S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS INLINE SKT
Ngā Rauemi: KPT6F18-32S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT6F18-32S
Tau Wae KPT6F18-32S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS INLINE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5325 pcs Pepa Raraunga KPT6F18-32S.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT6F1832S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT6F18-32S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS INLINE SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT6F18-32SWF80
KPT6F18-32SWF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP