KPT6E18-11SWDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT6E18-11SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS INLINE SKT
Ngā Rauemi: KPT6E18-11SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT6E18-11SWDZ
Tau Wae KPT6E18-11SWDZ Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS INLINE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4571 pcs Pepa Raraunga KPT6E18-11SWDZ.pdf
Putanga - Kua tohua 1000VAC, 1400VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT6E1811SWDZ
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT6E18-11SWDZ
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-11 Ngā āhuatanga Shielded, Shrink Boot Adapter
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS INLINE SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock