KPT6E16-23PWDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT6E16-23PWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 23POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: KPT6E16-23PWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT6E16-23PWDZ
Tau Wae KPT6E16-23PWDZ Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5894 pcs Pepa Raraunga KPT6E16-23PWDZ.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT6E1623PWDZ
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT6E16-23PWDZ
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23 Ngā āhuatanga Shielded, Shrink Boot Adapter
Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS INLINE PIN
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock