KPT6E14-19SWDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT6E14-19SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS INLINE SKT
Ngā Rauemi: KPT6E14-19SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT6E14-19SWDZ
Tau Wae KPT6E14-19SWDZ Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS INLINE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1433 pcs Pepa Raraunga KPT6E14-19SWDZ.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT6E1419SWDZ
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT6E14-19SWDZ Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-19
Ngā āhuatanga Shielded, Shrink Boot Adapter Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS INLINE SKT Whakatauranga onamata 7.5A