KPT2E24-61PDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E24-61PDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E24-61PDV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 647 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E24-61PDV
Tau Wae KPT2E24-61PDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 647 pcs Pepa Raraunga KPT2E24-61PDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT2E2461PDV
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A