KPT2E20-41PWDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E20-41PWDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E20-41PWDV.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E20-41PWDV
Tau Wae KPT2E20-41PWDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1311 pcs Pepa Raraunga KPT2E20-41PWDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT2E20-41PWDV
KPT2E2041PWDV
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A