KPT2E20-16PWEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E20-16PWEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E20-16PWEX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E20-16PWEX
Tau Wae KPT2E20-16PWEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1577 pcs Pepa Raraunga KPT2E20-16PWEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT2E2016PWEX
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 13A