KPT2E14-19PEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E14-19PEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E14-19PEX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E14-19PEX
Tau Wae KPT2E14-19PEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3250 pcs Pepa Raraunga KPT2E14-19PEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT2E1419PEX
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A