KPT2E12-10PWDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E12-10PWDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E12-10PWDV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E12-10PWDV
Tau Wae KPT2E12-10PWDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2701 pcs Pepa Raraunga KPT2E12-10PWDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT2E12-10PWDV
KPT2E1210PWDV
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A