KPT08P22-36P
Hua Hua
Tau Wae: KPT08P22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08P22-36P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 877 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08P22-36P
Tau Wae KPT08P22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 877 pcs Pepa Raraunga KPT08P22-36P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08P22-36P
KPT08P2236P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A