KPT08P16-26PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08P16-26PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.KPT08P16-26PW.pdf2.KPT08P16-26PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08P16-26PW
Tau Wae KPT08P16-26PW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1475 pcs Pepa Raraunga 1.KPT08P16-26PW.pdf2.KPT08P16-26PW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KPT08P16-26PW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga Potted
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock