KPT08P14-18P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08P14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS INLINE RA PIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08P14-18P
Tau Wae KPT08P14-18P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE RA PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1549 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT08P1418P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT08P14-18P Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-18
Ngā āhuatanga Potted Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE RA PIN Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08P14-15S
KPT08P14-15S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1873 pcs
Tikiake: KPT08P14-15S.pdf
RFQ
KPT08P14-19PA206
KPT08P14-19PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1436 pcs
Tikiake: KPT08P14-19PA206.pdf
RFQ
KPT08P14-18PF80
KPT08P14-18PF80
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP