KPT08F18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 643 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F18-32P
Tau Wae KPT08F18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 643 pcs Pepa Raraunga KPT08F18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT08F1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F18-30PW
KPT08F18-30PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5701 pcs
Tikiake: KPT08F18-30PW.pdf
RFQ
KPT08F18-32PX
KPT08F18-32PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 676 pcs
Tikiake: KPT08F18-32PX.pdf
RFQ
KPT08F18-32PW
KPT08F18-32PW
I roto i te taonga: 611 pcs
Tikiake: KPT08F18-32PW.pdf
KPT08F18-32PZ
KPT08F18-32PZ