KPT08F18-11P
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F18-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 557 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F18-11P
Tau Wae KPT08F18-11P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 557 pcs Pepa Raraunga KPT08F18-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT08F1811P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A