KPT08F12-8PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F12-8PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F12-8PX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F12-8PX
Tau Wae KPT08F12-8PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1164 pcs Pepa Raraunga KPT08F12-8PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F12-8PX
KPT08F128PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F14-12S
KPT08F14-12S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: KPT08F14-12S.pdf
RFQ
KPT08F14-12SA206
KPT08F14-12SA206
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 1048 pcs
Tikiake: KPT08F14-12SA206.pdf
RFQ
KPT08F12-8P
KPT08F12-8P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP