KPT08E16-23P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08E16-23P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE R/A
Ngā Rauemi: 1.KPT08E16-23P.pdf2.KPT08E16-23P.pdf3.KPT08E16-23P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 692 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08E16-23P
Tau Wae KPT08E16-23P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 692 pcs Pepa Raraunga 1.KPT08E16-23P.pdf2.KPT08E16-23P.pdf3.KPT08E16-23P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT08E16-23P
KPT08E1623P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT08E16-23P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS W/PIN INLINE R/A Whakatauranga onamata 7.5A, 13A