KPT08B18-32P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08B18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08B18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 712 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08B18-32P
Tau Wae KPT08B18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 712 pcs Pepa Raraunga KPT08B18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08B16-8P
KPT08B16-8P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1020 pcs
Tikiake: KPT08B16-8P.pdf
RFQ
KPT08B20-24S
KPT08B20-24S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE RA SKT
I roto i te taonga: 5856 pcs
Tikiake: KPT08B20-24S.pdf
RFQ
KPT08B18-32PW
KPT08B18-32PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP