KPT08A16-26PA206
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08A16-26PA206
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08A16-26PA206.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 701 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 701 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08A16-26PA206
Tau Wae KPT08A16-26PA206 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 701 pcs Pepa Raraunga KPT08A16-26PA206.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT08A1626PA206
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A