KPT07P16-23S
Hua Hua
Tau Wae: KPT07P16-23S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07P16-23S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 986 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07P16-23S
Tau Wae KPT07P16-23S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 986 pcs Pepa Raraunga KPT07P16-23S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Potted
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)