KPT07P12-10SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT07P12-10SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07P12-10SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07P12-10SY
Tau Wae KPT07P12-10SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1496 pcs Pepa Raraunga KPT07P12-10SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07P12-10SY
KPT07P1210SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07P12-10SX
KPT07P12-10SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1564 pcs
Tikiake: KPT07P12-10SX.pdf
RFQ
KPT07P12-3SY
KPT07P12-3SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1740 pcs
Tikiake: KPT07P12-3SY.pdf
RFQ
KPT07P12-10S
KPT07P12-10S