KPT07F16-23PX
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F16-23PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F16-23PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 958 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F16-23PX
Tau Wae KPT07F16-23PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 958 pcs Pepa Raraunga KPT07F16-23PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F16-23PX
KPT07F1623PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07F16-26S
KPT07F16-26S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT
I roto i te taonga: 1114 pcs
Tikiake: KPT07F16-26S.pdf
RFQ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 23POS W/SKT JAM NUT
I roto i te taonga: 5372 pcs
Tikiake: KPT07F16-23S.pdf
RFQ
KPT07F16-23P
KPT07F16-23P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP