KPT07F12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F12-10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F12-10P
Tau Wae KPT07F12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1369 pcs Pepa Raraunga KPT07F12-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F12-10P
KPT07F1210P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07F10-6P
KPT07F10-6P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2184 pcs
Tikiake: KPT07F10-6P.pdf
RFQ
KPT07F12-10SY
KPT07F12-10SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1397 pcs
Tikiake: KPT07F12-10SY.pdf
RFQ
KPT07F12-10PZ
KPT07F12-10PZ
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP