KPT07E20-41P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT07E20-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07E20-41P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07E20-41P
Tau Wae KPT07E20-41P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1087 pcs Pepa Raraunga KPT07E20-41P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07E20-41P
KPT07E2041P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07E20-41PXDV
KPT07E20-41PXDV
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 849 pcs
Tikiake: KPT07E20-41PXDV.pdf
RFQ
KPT07E20-41PW
KPT07E20-41PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1270 pcs
Tikiake: KPT07E20-41PW.pdf
RFQ
KPT07E20-16S
KPT07E20-16S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1072 pcs
Tikiake: KPT07E20-16S.pdf
KPT07E20-41PWDV
KPT07E20-41PWDV