KPT07B22-41P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT07B22-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua KPT 41C 41#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: KPT07B22-41P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07B22-41P
Tau Wae KPT07B22-41P Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 4770 pcs Pepa Raraunga KPT07B22-41P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Waehanga Kaihanga KPT07B22-41P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-41
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga KPT 41C 41#20 PIN RECP Whakatauranga onamata 7.5A, 13A