KPT06P22-21P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06P22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06P22-21P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06P22-21P
Tau Wae KPT06P22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1107 pcs Pepa Raraunga KPT06P22-21P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06P22-21P
KPT06P2221P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A