KPT06P14-15P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06P14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06P14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06P14-15P
Tau Wae KPT06P14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2154 pcs Pepa Raraunga KPT06P14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT06P1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A