KPT06J22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPT06J22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06J22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 717 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06J22-55S
Tau Wae KPT06J22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 717 pcs Pepa Raraunga KPT06J22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06J22-55S
KPT06J2255S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A