KPT06J16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06J16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS INLINE W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT06J16-26P.pdf2.KPT06J16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06J16-26P
Tau Wae KPT06J16-26P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1083 pcs Pepa Raraunga 1.KPT06J16-26P.pdf2.KPT06J16-26P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06J16-26P
KPT06J1626P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06J16-26P Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26
Ngā āhuatanga Backshell, Sealing Gland, Strain Relief Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE W/PIN Whakatauranga onamata 7.5A