KPT06F24-61P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F24-61P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F24-61P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 843 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F24-61P
Tau Wae KPT06F24-61P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 843 pcs Pepa Raraunga KPT06F24-61P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F24-61P
KPT06F2461P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F24-61PY
KPT06F24-61PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1110 pcs
Tikiake: KPT06F24-61PY.pdf
RFQ
KPT06F24-61PDZ
KPT06F24-61PDZ
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 4090 pcs
Tikiake: KPT06F24-61PDZ.pdf
RFQ
KPT06F22-55SDX
KPT06F22-55SDX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F22-55SDX.pdf
KPT06F24-61PX
KPT06F24-61PX