KPT06F22-41S
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F22-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F22-41S
Tau Wae KPT06F22-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4385 pcs Pepa Raraunga KPT06F22-41S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F22-41S
KPT06F2241S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F22-41SWF80
KPT06F22-41SWF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5727 pcs
Tikiake: KPT06F22-41SWF80.pdf
RFQ
KPT06F22-41PA206
KPT06F22-41PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4324 pcs
Tikiake: KPT06F22-41PA206.pdf
RFQ
KPT06F22-41PWF80
KPT06F22-41PWF80
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPT06F22-41PWF80.pdf
KPT06F22-41SX
KPT06F22-41SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F22-41SX.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F22-55PA206.pdf
KPT06F22-41SF80
KPT06F22-41SF80