KPT06F18-32S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F18-32S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F18-32S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F18-32S
Tau Wae KPT06F18-32S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1405 pcs Pepa Raraunga KPT06F18-32S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F18-32S
KPT06F1832S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F18-32SA233
KPT06F18-32SA233
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5530 pcs
Tikiake: KPT06F18-32SA233.pdf
RFQ
KPT06F18-32PY
KPT06F18-32PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1500 pcs
Tikiake: KPT06F18-32PY.pdf
RFQ
KPT06F18-32PZ
KPT06F18-32PZ
Tikiake: KPT06F18-32PZ.pdf
KPT06F18-32SA206
KPT06F18-32SA206
Tikiake: KPT06F18-32SA206.pdf
KPT06F18-32SF23
KPT06F18-32SF23
Tikiake: KPT06F18-32SF23.pdf
KPT06F18-32SDZ
KPT06F18-32SDZ
I roto i te taonga: 944 pcs
Tikiake: KPT06F18-32SDZ.pdf
KPT06F18-32PZF80
KPT06F18-32PZF80
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPT06F18-32PZF80.pdf
KPT06F18-32SF80
KPT06F18-32SF80
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP