KPT06F18-11S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F18-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F18-11S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F18-11S
Tau Wae KPT06F18-11S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1291 pcs Pepa Raraunga KPT06F18-11S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F18-11S
KPT06F1811S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F18-11SXA206
KPT06F18-11SXA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 960 pcs
Tikiake: KPT06F18-11SXA206.pdf
RFQ
KPT06F18-11SWA206
KPT06F18-11SWA206
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 833 pcs
Tikiake: KPT06F18-11SWA206.pdf
RFQ
KPT06F18-11SY
KPT06F18-11SY
I roto i te taonga: 1309 pcs
Tikiake: KPT06F18-11SY.pdf
KPT06F18-11PZ
KPT06F18-11PZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1695 pcs
Tikiake: KPT06F18-11PZ.pdf
KPT06F18-11PWA206
KPT06F18-11PWA206
Tikiake: KPT06F18-11PWA206.pdf
KPT06F18-11SA206
KPT06F18-11SA206
Tikiake: KPT06F18-11SA206.pdf
KPT06F18-11PXF187
KPT06F18-11PXF187
Tikiake: KPT06F18-11PXF187.pdf
KPT06F18-11SX
KPT06F18-11SX
Tikiake: KPT06F18-11SX.pdf
KPT06F18-11PY
KPT06F18-11PY
Tikiake: KPT06F18-11PY.pdf
KPT06F18-11PX
KPT06F18-11PX
Tikiake: KPT06F18-11PX.pdf
KPT06F18-11SW
KPT06F18-11SW
Tikiake: KPT06F18-11SW.pdf
KPT06F18-11PW
KPT06F18-11PW
Tikiake: KPT06F18-11PW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel