KPT06F18-11P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F18-11P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F18-11P
Tau Wae KPT06F18-11P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1636 pcs Pepa Raraunga KPT06F18-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F18-11P
KPT06F1811P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F16-99SZ
KPT06F16-99SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 981 pcs
Tikiake: KPT06F16-99SZ.pdf
RFQ
KPT06F18-11PF187
KPT06F18-11PF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP