KPT06F12-10SY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F12-10SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT06F12-10SY.pdf2.KPT06F12-10SY.pdf3.KPT06F12-10SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F12-10SY
Tau Wae KPT06F12-10SY Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F12-10SY
KPT06F1210SY
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06F12-10SY Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE Whakatauranga onamata 7.5A