KPT06F12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F12-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F12-10P
Tau Wae KPT06F12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2404 pcs Pepa Raraunga KPT06F12-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F12-10P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F10-98SX
KPT06F10-98SX
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS W/SKT INLINE
I roto i te taonga: 3985 pcs
Tikiake: KPT06F10-98SX.pdf
RFQ
KPT06F12-10PF80A71
KPT06F12-10PF80A71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5502 pcs
Tikiake: KPT06F12-10PF80A71.pdf
RFQ
KPT06F107S
KPT06F107S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPT06F107S.pdf
KPT06F12-10PDN
KPT06F12-10PDN
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP