KPT06E24-61SWDZ
Hua Hua
Tau Wae: KPT06E24-61SWDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06E24-61SWDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06E24-61SWDZ
Tau Wae KPT06E24-61SWDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5962 pcs Pepa Raraunga KPT06E24-61SWDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06E24-61SWDZ
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06E8-2S
KPT06E8-2S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3905 pcs
Tikiake: KPT06E8-2S.pdf
RFQ
KPT06E24-61S
KPT06E24-61S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP