KPT06E22-55P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06E22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06E22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06E22-55P
Tau Wae KPT06E22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1332 pcs Pepa Raraunga KPT06E22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06E22-55P
KPT06E2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06E22-41SDZ
KPT06E22-41SDZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5381 pcs
Tikiake: KPT06E22-41SDZ.pdf
RFQ
KPT06E22-55PY
KPT06E22-55PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP