KPT06E22-36P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06E22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06E22-36P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06E22-36P
Tau Wae KPT06E22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1403 pcs Pepa Raraunga KPT06E22-36P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06E22-36P
KPT06E2236P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A