KPT06E22-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06E22-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06E22-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 975 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06E22-32P
Tau Wae KPT06E22-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 975 pcs Pepa Raraunga KPT06E22-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06E22-32P
KPT06E2232P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06E22-34P
KPT06E22-34P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 873 pcs
Tikiake: KPT06E22-34P.pdf
RFQ
KPT06E22-21SY
KPT06E22-21SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake: KPT06E22-21SY.pdf
RFQ
KPT06E22-32PDZ
KPT06E22-32PDZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 751 pcs
Tikiake: KPT06E22-32PDZ.pdf
KPT06E22-32PF80
KPT06E22-32PF80
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP