KPT06E20-41P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06E20-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06E20-41P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06E20-41P
Tau Wae KPT06E20-41P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1488 pcs Pepa Raraunga KPT06E20-41P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06E20-41P
KPT06E2041P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06E20-39P
KPT06E20-39P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1511 pcs
Tikiake: KPT06E20-39P.pdf
RFQ
KPT06E20-41PX
KPT06E20-41PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1809 pcs
Tikiake: KPT06E20-41PX.pdf
RFQ
KPT06E20-39PDN
KPT06E20-39PDN
Tikiake: KPT06E20-39PDN.pdf
KPT06E20-41PWDN
KPT06E20-41PWDN
Tikiake: KPT06E20-41PWDN.pdf
KPT06E20-39SDZ
KPT06E20-39SDZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 706 pcs
Tikiake: KPT06E20-39SDZ.pdf
KPT06E20-41PW
KPT06E20-41PW
Tikiake: KPT06E20-41PW.pdf
KPT06E20-41PDN
KPT06E20-41PDN
Tikiake: KPT06E20-41PDN.pdf
KPT06E20-41PY
KPT06E20-41PY
Tikiake: KPT06E20-41PY.pdf
KPT06E20-41PDZ
KPT06E20-41PDZ